Wyślij wiadomość
Dom

Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd

profil firmy

   Dyscan to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji skanerów kodów kreskowych.Przywiązujemy większą wagę do jakości produktów i obsługi klienta, nasi inżynierowie techniczni mają bogate doświadczenie w terenie od ponad 15 lat.

Nasza firma otrzymuje dziesiątki patentów i certyfikatów, takich jak CE, ROHS, FCC, ISO9001, ISO14001, Krajowa norma stopnia I dla certyfikacji bezpieczeństwa laserowego itp. Inwestuje znaczne środki w badania i rozwój różnych produktów skanerów, takich jak moduły kodów kreskowych, stałe mocowanie skanery, ręczne skanery kodów kreskowych, skanery płaskie, inteligentne skanery itp.

Aby osiągnąć wysoką jakość produktu, tworzymy produkty skanera od podstaw i monitorujemy każdy etap procesów, takich jak projektowanie, obróbka skrawaniem, kontrola części, montaż i testowanie jakości itp. za pomocą linii produktów SMT 2000㎡.

Współpracowaliśmy z niektórymi znanymi markami, Alipay, SINOPEC, China post, China tytoniu, Agricultural Bank of China, ShunFeng Express itp.

Nasi klienci rozprzestrzeniają się po Azji Południowo-Wschodniej, Bliskim Wschodzie, Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Oceanii, Afryce.Zobowiązujemy się dostarczać naszym klientom najlepsze produkty i usługi.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
  • Doc Download

    Dyscan to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji skanerów kodów kreskowych. Przywiązujemy większą wagę do jakości produktu i obsługi klienta, nasi inżynierowie techniczni mają bogate doświadczenie w terenie od ponad 15 lat.

Nasza firma otrzymała dziesiątki patentów i certyfikatów, takich jak CE, ROHS, FCC, ISO9001, ISO14001, certyfikat I stopnia klasy narodowej dla bezpieczeństwa laserowego itp. Inwestuje w dużym stopniu w badania i rozwój dla różnych produktów skanujących, takich jak moduły kodów kreskowych, stałe mocowanie skanery, podręczne skanery kodów kreskowych, skanery płaskie, inteligentne skanery itp.

Aby osiągnąć wysoką jakość produktu, tworzymy produkty skanera od podstaw i monitorujemy każdy etap procesów, takich jak projektowanie, obróbka skrawaniem, kontrola części, montaż i testy jakościowe itp. Za pomocą linii produktów SMT 2000㎡.

Współpracowaliśmy z pewną znaną marką, Alipay, SINOPEC, China Post, China Tobacco, Agricultural Bank of China, ShunFeng Express itp.

Nasi klienci rozprzestrzeniają się w Azji Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Oceanii, Afryce. Zobowiązujemy się do dostarczania naszym klientom najlepszych produktów i usług.

Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd
Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd
Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : DYscan

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 1000000-1500000

Rok założenia : 2015

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd Certyfikaty